BOOK-KEEPER

Kancelaria Biegłych Rewidentów

znajdziesz właściwą drogę...

Doradztwo podatkowe w zakresie rachunkowości

Doradztwo – innymi słowy udzielanie fachowych porad przez osoby posiadające wystarczającą wiedzę, doświadczenie, kompetencje i kwalifikacje, dzięki którym są specjalistami w danej dziedzinie lub kilku przez siebie wybranych. Z doradztwa korzystać mogą osoby prywatne, firmy czy przedsiębiorstwa chcące w profesjonalny i efektywny sposób zmierzyć się z wyzwaniami księgowymi jakie wiążą się z prowadzeniem firmy, działalności czy przedsiębiorstwa.

Jeśli Państwo także potrzebują pomocy w jednym  z powyższych przypadków nasza wykwalifikowana kadra doświadczonych pracowników gotowa jest, by pomóc  w zakresie rozwiązywania skomplikowanych zawiłości, które wiążą się z rachunkowością i sprawozdawczością  finansową.

Podstawowym celem  bieżącego doradztwa podatkowego jest wspomaganie przedsiębiorstw w  kilku kwestiach, takich jak: podatkowe aspekty zarządzania oraz prawidłowe i rzetelne wykonywanie obowiązków podatkowych.

Doradztwo podatkowe w Book-Keeper to kompleksowe usługi dotyczące wszystkich obszarów działalności gospodarczej. Obsługujemy klientów działających w bardzo szerokim przedziale branż, m.in. w nieruchomościach, handlu detalicznym, sektorze dóbr konsumpcyjnych, jak również w branży finansowej, sektorze bankowym czy też sektorze usług telekomunikacyjnych. Zaufali nam min:

 

  • Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
  • Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
  • Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych „Polmos” S.A. w Bielsku-Białej.

Nawigacja

SIEDZIBA

 

Kontakt

Księgowy Bielsko-Biała

Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Paderewskiego 4/1b

Kontakt

Tel./ fax:

33 811 55 87

33 811 55 89

Wyślij wiadomość

info@book-keeper.pl