BOOK-KEEPER

Kancelaria Biegłych Rewidentów

znajdziesz właściwą drogę...

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe obejmuje udzielanie porad, opini oraz wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych oraz prowadzenie rozliczeń innych niż podatki – jak należności publicznoprawne (np. składki ZUS, ubezpieczenie zdrowotne). Ponadto zawiera sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych z udzieleniem pomocy. Dewizą działalności Book-Keeper jest minimalizacja obciążeń podatkowych Kontrahentów z zachowaniem najwyższych standardów działalności doradczej w zakresie etyki, tajemnicy zawodowej, legalizmu.

Oprócz tego zajmujemy się reprezentowaniem klientów w postępowaniu przed organami podatkowymi we wszystkich instancjach oraz przed Sądami Administracyjnymi. W ramach doradztwa oferujemy również prowadzenie ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych i udzielanie pomocy w tym zakresie, jak i zarówno oferujemy audyty podatkowe, czyli zbadnie prawidłowości przeszłych i bieżących rozliczeń podatkowych badanego przedsiębiorstwa w celu wykrycia ewentualnych nieprawidłowości.

Nasi doradcy pomagają podejmować właściwe i przemyślane decyzje inwestycyjne dzięki znajomości specyfiki poszczególnych sektorów. Dajemy naszym klientom multidyscyplinarne podejście podczas realizacji zleceń.

Oferujemy naszym klientom profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, dzięki czemu staliśmy się renomowaną firmą w Bielsku-Białej i okolicach.

Nawigacja

SIEDZIBA

 

Kontakt

Księgowy Bielsko-Biała

Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Paderewskiego 4/1b

Kontakt

Tel./ fax:

33 811 55 87

33 811 55 89

Wyślij wiadomość

info@book-keeper.pl