BOOK-KEEPER

Kancelaria Biegłych Rewidentów

znajdziesz właściwą drogę...

O Nas

Biuro podatkowe Bielsko-Biała

P.U. „Book-Keeper” Kancelaria Biegłych Rewidentów powstała w 1990 r. wraz z początkiem kształtowania się rynku usług księgowych, doradczych i audytorskich na terenie Polski. W ciągu kilkunastu lat działalności przeszliśmy długą drogę rozwoju. W 1993 r. nasza Kancelaria została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badań sprawozdań finansowych pod numerem 512. Dzięki naszym nowym uprawnieniom zwiększył się krąg klientów ponadto zyskaliśmy możliwości doskonalenia zawodowego naszych pracowników.

Dziś Book-Keeper cechuje profesjonalna kadra biegłych rewidentów, zespół doświadczonych współpracowników, nowoczesne metody pracy oraz kompleksowość świadczonych usług. Oferujemy je najróżniejszym osobom i instytucjom, począwszy od małych rozwijających się podmiotów po duże jednostki gospodarcze ( w tym z udziałem kapitału zagranicznego). Współpracując ze swoimi klientami wierzymy w ich sukces i chcemy ich wspierać w dziedzinie, do której jesteśmy powołani. Oferujemy Państwu 17 lat naszego doświadczenia. Wierzymy, że bliskie i trwałe relacje są wartością zasadniczą na drodze rozwoju i osiąganych sukcesów. Cieszymy się, że jesteśmy Państwa zaufanym partnerem w biznesie.

Biuro podatkowe Bielsko-Biała
Mamy do tego żyłkę…

Nasze priorytety

Wysoka jakość usług

W trosce o dobro naszych klientów współpracę opieramy na bezpośrednich i otwartych stosunkach.

Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny

Wieloletnie doświadczenie naszej kancelarii nie oznacza działania rutynowego i schematycznego. W zakresie każdego zlecenia proponujemy rozwiązania dostosowane do jego indywidualnego charakteru.

Potencjał intelektualny

Do realizacji zadań z zakresu audytu, rachunkowości oraz doradztwa zatrudniamy szerokie grono specjalistów i doświadczonych pracowników. Obecny skład tego zespołu to 6 biegłych rewidentów, 8 pracowników księgowości oraz 1 aplikant – łącznie 15 osób zdolnych do rzetelnego i starannego wykonania oferowanych usług. Aby sprostać złożonym potrzebom przedsiębiorstw, audytorzy i eksperci księgowi naszej firmy stale współpracują z zaprzyjaźnionymi prawnikami i właścicielami firm consultingowych, co pozwala na zapewnienie usługi na każdym etapie rozwoju. Ta wzajemna współpraca biegłych rewidentów, księgowych, prawników i innych specjalistów z dziedziny finansów, prowadzi do powstania wielodyscyplinarnych zespołów roboczych, które w oparciu o wymianę doświadczeń i wiedzy pozwalają znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania dla klienta.

Nie jesteś sam…
Usługi rachunkowe Bielsko

Zarząd

Michał Waliczek

Prezes Zarządu biegły rewident nr 11049. Wieloletni pracownik Kancelarii, od samego początku swojej kariery zawodowej zajmuje się badaniami sprawozdań finansowych. Swoje doświadczenie popiera udziałem w badaniach skonsolidowanych sprawozdań finansowych, jak i realizacją projektów doradczych dla podmiotów należących do międzynarodowych koncernów przemysłowych. Poza szerokimi kompetencjami w zakresie audytu i doradztwa księgowego świadczy klientom usługi doradcze w obszarach dotyczących podatków i rachunkowości wliczając implementację Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

Biegły rewident Bielsko Michał Waliczek
Biegły rewident Bielsko Kazimierz Waliczek

Kazimierz Waliczek

Wiceprezes Zarządu biegły rewident nr 4252. Swoją karierę rozpoczął jako pracownik urzędów skarbowych, gdzie przez osiem lat zajmował stanowisko naczelnika wydziału kontroli skarbowej w Bielsku-Białej. W czasie tego okresu uzyskał uprawnienia biegłego rewidenta. Następnie przeniósł się do Fabryki Mebli Giętych w Jasienicy gdzie pełnił funkcję głównego księgowego dzieląc ją od 1990 r. ze stanowiskiem Prezesa Zarządu „Book-Keeper”. W 1992r. zajął się już wyłącznie działalnością audytorską systematycznie poszerzając zakres swojej wiedzy i doświadczeń. Prowadząc Kancelarię biegłych rewidentów sprawuje nadzór nad badaniami sprawozdań finansowych, prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Posiada również szerokie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego oraz organizacji rachunkowości. Swoje obowiązki Prezesa łączył także z funkcją członka rad nadzorczych.

nasi partnerzy

W zakresie badania sprawozdań finansowych współpracujemy z

Pozycjonowanie strony świadczy dla nas firma bitdom.pl

Nawigacja

SIEDZIBA

 

Kontakt

Księgowy Bielsko-Biała

Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Paderewskiego 4/1b

Kontakt

Tel./ fax:

33 811 55 87

33 811 55 89

Wyślij wiadomość

info@book-keeper.pl